Saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda

Telefon
+90 212 514 28 28
0Ürün(ler)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Mahmut Celep

    

Yazarımız 1976 yılında Sivas’ın Zara ilçesinde dünyaya geldi. İlköğrenimini Suşehri ilçesinde, Kuran  Kursu (Hafızlık) eğitimini Zara ilçesinde tamamladı. Orta ve lise eğitimini İstanbul’da bir imam hatip lisesinde tamamladı. Ardından İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünü bitirdi. Kısa dönem askerlik sonrası 2001 tarihinde öğretmenliğe başladı. İstanbul’un çeşitli okullarında öğretmenlik ve idarecilik  yaptı. 2004 yılında Damla Yayınevinde yazmaya başladı.  Yayınevimize yirminin üzerinde kitap yazdı. 

2010 - 2014 yılları arasında Eskişehir Üniversitesinde uzaktan eğitim ile İlahiyat ön lisansını ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yüksek lisansını tamamladı. Öğrenme - öğretme süreçlerindeki bilgi algısı ve bilgi algısındaki yanılgılar üzerine tez çalışması yaptı.

Bilgi okur - yazarlığı, kritik analitik düşünme, stratejik düşünme, swot analizi, karar verme stratejileri, gençlik araştırmaları, insanın tekâmül süreci ve beşeriyetten insanlığa yolculuğu gibi konulara ilgi duymakta ve bu konularda araştırmalar yapmaktadır. Halen İstanbul’da Uluslar arası bir imam hatip lisesinde idarecilik yapmakta ve yayınevimizin yayın müdürlüğü görevini sürdürmektedir.