Saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda

Telefon
+90 212 514 28 28
0Ürün(ler)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Fatma Çağdaş

    

Yazar, Fatma Çağdaş Börekçi, eşyası az kitabı bol bir evde 1979 Şubat ayında Çorum’da dünyaya gelmiştir. Kelimelerle ilk tanışıklığı babasının kitaplığından okuduğu eserlerle başlamıştır. Yazı hayatına İmam Hatip Lisesi yıllarında şiir yazarak adım atmış, şiirleri Osmaniye’de Kırağı, Van’da Hazan, İstanbul’da Düşçınarı ve Bir nokta dergilerinde yayımlanmıştır. Yazının, kendini ifade etmenin en güzel yolu olduğuna inanan yazarın şiirle başladığı edebiyat yolculuğu çocuk kitaplarıyla devam etmektedir.

İlk kitabı Para Diye Bir Şey, 2008 yılında basılmış, devam eden yıllarda ise, Keloğlan Masalları, Özgün Öykülerle Dinimi Öğreniyorum, Şeker Masallar, Atasözleri ve Deyim Öyküleri, Harfler ve Sayılar okurlarıyla buluşmuştur. Son kitabı Çakma Öğrenci ise Nesil Çocuk ailesinden, en hakiki sevgilerle çocuk dünyasına merhaba demiştir.

Yazarın çocuklar için kaleme aldığı hikâye ve masalları, Gonca, Diyanet Çocuk, Can Kardeş, Bizim Bahçe, Değerler Sandığı gibi süreli yayınlarda yer almaktadır. İşletme mezunu olan yazarın henüz kimseyi işlettiği görülmemiştir. Evli ve iki çocuk annesi Fatma Çağdaş Börekçi, çocuklar için yazmanın mutluluğuyla hayatına devam etmektedir.

Yayınlanmış Tüm Eserleri Para Diye Bir Şey - Salıncak yayınları Keloğlan Masalları - Gonca yayınları Özgün Öykülerle Dinimi Öğreniyorum - Mavilale yayınları Atasözleri ve Deyim Öyküleri - Damla yayınları Çakma Öğrenci - Nesil yayınları Çaylak yazar iş başında - Nesil yayınları