Saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda

Telefon
+90 212 514 28 28
0Ürün(ler)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Sözlükler

   

Ürünler 1 - 10 / Toplam 18

 1. MAVİ GÖL İLKÖĞRETİM TÜRKÇE SÖZLÜK (3. HAMUR)

  TÜRKÇE SÖZLÜKAna diliniz olan Türkçeyi daha güzel konuşabilmek, daha iyi ve doğru yazabilmek için kelime hazinenizi genişletmeniz, bildiğiniz sözcüklere yenilerini eklemeniz gerekmektedir. Elinizdeki “Türkçe Sözlük” bu amaç için kullanabileceğiniz ve sizi başarıya götürecek bir başvuru eseridir.Sayfa : 512 Ebat : 9 x 13.5 Kâğıt : 3. Hamur – Karton Kapak
  3,24 ₺
 2. MAVİ GÖL İLKÖĞRETİM TÜRKÇE SÖZLÜK (1. HAMUR)

  TÜRKÇE SÖZLÜK Ana diliniz olan Türkçeyi daha güzel konuşabilmek, daha iyi ve doğru yazabilmek için kelime hazinenizi genişletmeniz, bildiğiniz sözcüklere yenilerini eklemeniz gerekmektedir. Elinizdeki “Türkçe Sözlük” bu amaç için kullanabileceğiniz ve sizi başarıya götürecek bir başvuru eseridir. Sayfa : 512Ebat : 9 x 13.5 Kâğıt : 1. Hamur – Karton Kapak
  4,63 ₺
 3. DAMLA İLK ATLAS DAMLA İLK ATLAS
  -30%

  DAMLA İLK ATLAS

  Yaz-Sil Harita Hediyeli

  Normal Fiyat : 8,33 ₺

  Özel Fiyat 5,83 ₺

 4. DAMLA İMLA (YAZIM) KILAVUZU

  "İmla Kılavuzu"" hem öğrencilere hem de her seviyedeki okurlara büyük yarar sağlayacak ve yıllarca bir “başvuru eseri” olarak kütüphanenizde kalacaktır.12x16 cm ebat, karton kapak, avrupa kağıt, 384 sayfadır.
  6,48 ₺
 5. DAMLA ATASÖZÜ DEYİMLER DAMLA ATASÖZÜ DEYİMLER
  -30%

  DAMLA ATASÖZÜ DEYİMLER

  Kültür hayatımıza 40 yıldır hizmet veren Damla Yayınevi, “Sözlük Dizisi”ni özel bir itina ile Türk kültür hayatına kazandırmıştır. Elinizdeki “Atasözü Deyimler” hem öğrencilere hem de her seviyedeki okurlara büyük yarar sağlayacak ve yıllarca bir “başvuru eseri” olarak kütüphanenizde kalacaktır. -

  Normal Fiyat : 9,26 ₺

  Özel Fiyat 6,48 ₺

 6. DAMLA TÜRKÇE SÖZLÜK DAMLA TÜRKÇE SÖZLÜK
  -30%

  DAMLA TÜRKÇE SÖZLÜK (K.KAPAK)

  Kültür hayatımıza 40 yıldır hizmet veren Damla Yayınevi, “Sözlük Dizisi”ni özel bir itina ile Türk kültür hayatına kazandırmıştır. Elinizdeki “Türkçe Sözlük” hem öğrencilere hem de her seviyedeki okurlara büyük yarar sağlayacak ve yıllarca bir “başvuru eseri” olarak kütüphanenizde kalacaktır.

  Normal Fiyat : 9,26 ₺

  Özel Fiyat 6,48 ₺

 7. DAMLA YAZIM KILAVUZU DAMLA YAZIM KILAVUZU
  -30%

  DAMLA YAZIM KILAVUZU

  Kültür hayatımıza 40 yıldır hizmet veren Damla Yayınevi, “Sözlük Dizisi”ni özel bir itina ile Türk kültür hayatına kazandırmıştır. Elinizdeki “Yazım Kılavuzu” hem öğrencilere hem de her seviyedeki okurlara büyük yarar sağlayacak ve yıllarca bir “başvuru eseri” olarak kütüphanenizde kalacaktır.

  Normal Fiyat : 9,26 ₺

  Özel Fiyat 6,48 ₺

 8. DAMLA EŞ VE ZIT ANLAMLI KELİMELER SÖZLÜĞÜ DAMLA EŞ VE ZIT ANLAMLI KELİMELER SÖZLÜĞÜ
  -30%

  DAMLA EŞ VE ZIT ANLAMLI KELİMELER SÖZLÜĞÜ

  "ÖSS-ÖYS’de sıkça sorulan sorular da dikkate alınarak orta, lise ve dengi okullar için hazırlanan Eş ve Zıtanlamlı Kelimeler Sözlüğü hem öğrencilere hem de her seviyedeki okurlara büyük yarar sağlayacak ve yıllarca bir “başvuru eseri” olarak kütüphanenizde kalacaktır. 15.5 x 11 cm ebadında, 1. hamur kağıda, cep boy, 190 sayfadır."

  Normal Fiyat : 9,26 ₺

  Özel Fiyat 6,48 ₺

 9. DAMLA DEYİMLER SÖZLÜĞÜ

  Kültür hayatımıza yaklaşık çeyrek asırdır hizmet veren Damla Yayınevi, ""Sözlük Dizisi""ni özel bir itina ile Türk kültür hayatına kazandırmıştır. ""Deyimler Sözlüğü"" hem öğrencilere hem de her seviyedeki okurlara büyük yarar sağlayacak ve yıllarca bir ""başvuru eseri"" olarak kütüphanenizde kalacaktır.14.5 x 10 cm cep boy, karton kapak, avrupa kağıt, 2 renk baskı, 384 sayfadır.
  6,71 ₺
 10. DAMLA COĞRAFYA ATLASI DAMLA COĞRAFYA ATLASI
  -30%

  DAMLA COĞRAFYA ATLASI

  Damla Coğrafya Atlası 2,5 buçuk yıldır kartografi ve sosyal bilimler uzmanlarımızca sürdürülen çalışmalarımız nihayet sonuç verdi. Damla Coğrafya Atlası'na fiziki ve siyasi haritaların yanında iklim, bitki örtüsü, nüfüs, sıcaklık, toprak kullanımı, endüstri ve tarıma ilişkin tematik haritalar ile Türkiye Deprem Haritası da ilave edilmistir. Ayrıca tüm haritalarla ilgili resimli ansiklopedik bilgilere yer verilmiştir. Tüm kıtalarla ilgili detaylı künye bilgileri de ayrıca verilmiştir. Bayraklar, mevsimlerin oluşumu, yeryüzü katmanları, ay'ın evreleri, ölçek bilgileri projeksiyon tipleri, harita işaret ve sembolleri Damla Coğrafya Atlası'na ilave edilerek, tüm sosyal bilgiler kazanımları desteklenmeye çalışılmıştır. Yaz-Sil Harita (Dilsiz Harita) hediyeli olarak satışa sunulan Damla Coğrafya Atlası; kuşe kağıt, çok net ve renkli baskı, kapak dahil 44 sayfadır.

  Normal Fiyat : 11,00 ₺

  Özel Fiyat 7,70 ₺

Yükleniyor ...Daha Fazla ...

   

Ürünler 1 - 10 / Toplam 18