SEVGİ GÜNEŞİM PEYGAMBERİM

Damla Yayınevi
%20
280,00 TL

350,00 TL
Adet:
Kargoya Verilme
3 İş Günü İçerisinde Kargolanır.
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.), tüm zamanlara ve mekânlara hitap eden ha- yatıyla güzel dinimizi bize öğreten en önemli rehberdir. “Sevgi Güneşim Peygamberim” ile bir yan- dan Efendimizin fiziki ve manevi özelliklerini öğrenirken bir yandan da mübarek hayatına dair pek çok anı okuyacaksınız. Sevgili Peygamberimizin (s.a.v.) boyu, huyu, saçınasıldı? Göz rengi neydi? Nasıl ko- nuşur, nasıl yürürdü? Acaba nasıl kokardı? Çocukken ve gençken neler yaşadı? Hiç şaka yapar mıydı? Hiç öfkelenir miydi? Acaba en sevdiği yemek neydi? Bu ve pek çok sorunun cevabı için “Sevgi Güneşim Peygamberim” sizleri bek- liyor... Bu kitap neden önemli? Şimdiye kadar Peygamberimizin (s.a.v.) hayatıyla ilgili pek çok kitap yazıldı. Ancak “Sevgi Güneşim Peygamberim” çocuklar için bir şemail olmasıyla benzer çalışmalardan farkını ortaya koyuyor. Bu kitapta çocuklar yaşadığı olaylar üzerinden Peygamberini tanıyor ama daha önemlisi O’nun fiziki ve manevi özelliklerini en iyi şekilde kavramış oluyorlar. Kitapta dünyanın dört bir yanından, farklı ülkelerden çocuklar Efendimizin (s.a.v.) kendi iç dünyalarında ifade ettiği anlamı spot cümlelerle dile getiriyorlar. “Benim Peygamberim” sözleriyle başlayan bu bölüm Efendimizin (s.a.v.) örnek hayatının çocuklar tara- fından benimsenmesi, özümsenmesi ve benlikte yoğurulması açısından ayrıca önem taşıyor. Bu yönüyle çocukların kalbindeki Peygamber (s.a.v.) yolculuğuyla empati kurulması sağlanıyor. Zira bu en güzel örnek hayatı okumak kadar yaşamak da önemli. Kitap bu yönüyle küçük okuyucu- larına interaktif bir okuma yolculuğu sunuyor. Aidiyet ve güven ihtiyacının en doyurucu hâli olan inanç duygusunu daha küçük yaşlarda veriyor olması sebebiyle önemli bir kitap.
    Barkod:
  9786254115257
    Yayın Numarası:
  3211
    Boyut:
  16.5 x 23.5 x 2.2 cm
    Ağırlık(Kg):
  0.422
    Sayfa Sayısı:
  336
    Kağıt Bilgisi:
  Kitap Kağıdı
    Yayın:
 • Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin lojistik merkezimizin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

  Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

  Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

  Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

  Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

  damlayayinevi.com.tr online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

  Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 • 336
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.