Saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda

Telefon
+90 212 514 28 28
0Ürün(ler)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • MİNİK DAMLA MONTESSORİ EĞİTİM MATERYALLERİ MİNİK DAMLA MONTESSORİ EĞİTİM MATERYALLERİ
Önceki

MASALLARLA MANDANA-3

Önceki

MİNİK KARAMELA EĞİTİM SETİ

MİNİK DAMLA MONTESSORİ EĞİTİM MATERYALLERİ

Hızlı Gözat

Çocuğun bireysel becerilerine ve ilgi alanlarına, bireysel öğrenme hızına ve karakter özelliklerine uygun olarak hazırladığımız bu eğitim setimizde hangi materyallere yer verdik gelin hep birlikte bir göz atalım.
Montessori ses kartları materyalimiz, kaliteli eva malzemeden yapılmış olup sadece sesli harfler “a, e, o, ö, u, ü, ı, i” ve o ses ile başlayan varlıklar verilmiştir.
Montessori Matematik kartları, yaparak yaşayarak öğrenme için matematik kartları hazırlanmıştır. 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 rakamları ile “+, –, =” gibi aritmetik işlem sembollerinden oluşmaktadır. Her işlemin gerçek hayatla bağlantasını kurabilmek için ayrıca yumuşak eva malzemeden 60 adet pul verilmiştir.
Montessori renk kartları, müfredatta verilen “renk tonlarını kavrar” kazanımına hizmet etmek üzere 9 renk için 4 farklı renk tonu hazırlanarak 5x8 cm ebatında 36 adet renk kartı verilmiştir.
Montessori pratik hayat becerileri, çocuğun kendi kendine yetecek bireysel becerileri kazanması amacıyla hazırladığımız ahşap çerçeveli materyallerle çocuklarımız, bağcık bağlamasını, düğme iliklemesini, çıtçıt çıtlamasını, fermuar kullanmasını sınıf ortamında öğrenecekler.
Montessori geometrik şekiller yapbozu ile Montessori eğitimine uygun olarak çocuklarımızın geometrik şekilleri tanımalarını ve karşılaştırma yapmalarını amaçladık. Her bir geometrik şeklin küçük ve büyük boyutu verilmiştir. Ayrıca şekiller renklendirilerek renk kavrama kazanımıyla da uyumlu hâle getirilmiştir. Şekiller hem yerinden sökülebilmekte hem de tekrar yerine konulabilmektedir.
Son materyalimiz ise Montessori Türkiye bölgeler haritası yapbozu. “Harita Okuma” ve “Kendi Kültürümüzü Tanıma” kazanımlarını karşılamak üzere hazırladığımız her bölgenin kültürel ve ekonomik ögeleriyle resimlendirilmiş yer yapbozudur.
Bu eğitim materyalleriyle çocuğunuzun yaşam becerileri gelişecek, kendine güveni artacaktır.
Unutmayın, her çocuk özeldir.
131,11 ₺

Stok Durumu : Stokta yok

Ek Bilgi

Barkod8697911210738
SınıfOkul Öncesi
Boy23.5
Genişlik8
Kağıt BilgisiYok
Sayfa Sayısı1
Yayın DiliTürkçe
YazarYasemin Mimir-Bahar Karaca
YayıneviMinik Damla
Tur1Yardımcı Ders Kitabı
Tur2Diğer
SeriMinik Damlalar Eğitim Seti
  1. Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapın veya üye olun