Saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda

Telefon
+90 212 514 28 28
0Ürün(ler)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

İlkokul Eğitim Yayınları

   

7 Kayıt

 1. PRETTY ENGLİSH-3. SINIF: TOM GOES CAMPİNG

  Günümüzün en çok konuşulan dili olan İngilizceyi daha kolay öğrenmeniz amacıyla hazırladığımız Tom and His Pet, sizlere İngilizce öğrenmede en kolay ve eğlenceli bir model sunmaktadır.
  4,63 ₺
 2. PRETTY ENGLİSH-4. SINIF: TOM'S BİRTHDAY PARTY

  Günümüzün en çok konuşulan dili olan İngilizceyi daha kolay öğrenmeniz amacıyla hazırladığımız Tom and His Pet, sizlere İngilizce öğrenmede en kolay ve eğlenceli bir model sunmaktadır.
  4,63 ₺
 3. PRETTY ENGLİSH FLASH CARDS-2. GRADE

  Günümüzün en çok konuşulan dili olan İngilizceyi daha kolay öğrenmeniz amacıyla hazırladığımız Pretty English 2.Sınıf Flash Cards, sizlere İngilizce öğrenmede en kolay ve eğlenceli bir model sunmaktadır.

  Normal Fiyat : 18,00 ₺

  Özel Fiyat 12,60 ₺

 4. PRETTY ENGLİSH FLASH CARDS-3. GRADE

  Günümüzün en çok konuşulan dili olan İngilizceyi daha kolay öğrenmeniz amacıyla hazırladığımız Pretty English 3.Sınıf Flash Cards, sizlere İngilizce öğrenmede en kolay ve eğlenceli bir model sunmaktadır.

  Normal Fiyat : 18,00 ₺

  Özel Fiyat 12,60 ₺

 5. PRETTY ENGLİSH FLASH CARDS-4. GRADE

  Günümüzün en çok konuşulan dili olan İngilizceyi daha kolay öğrenmeniz amacıyla hazırladığımız Pretty English 4.Sınıf Flash Cards, sizlere İngilizce öğrenmede en kolay ve eğlenceli bir model sunmaktadır.

  Normal Fiyat : 18,00 ₺

  Özel Fiyat 12,60 ₺

 6. PRETTY ENGLİSH REFERENCE BOOK-2. SINIF

  PRETT Y ENGLISH İNGİLİZCE ÖĞRENMENİN EN KOLAY VE SEVİMLİ MODELİGünümüzün en çok konuşulan dili olan İngilizceyi daha kolay öğrenmeniz amacıyla hazırladığımız Pretty English, sizlere İngilizce öğrenmede en kolay ve eğlenceli bir model sunmaktadır. “Tam Öğrenme” modeli ile İngilizceyi sıkılmadan, yaparak - yaşayarak öğrenmenin keyfini yaşayacaksınız.Pretty English; “Learn” Pratik Konu Kavrama/Öğrenme Sürecine Etkin Katılım Sayfaları, “Exercise” Pekiştirme Sayfaları, “Sticker Page” Renkli – Resimli Çıkartma Sayfaları, “Quiz” Testler/Dönüt, Düzeltme Sayfaları, “General Quiz” Genel Değerlendirme Testleri, bölümlerinden oluşmaktadır. Akıllı Tahta Uyumlu “İnteraktif Z-Kitap” Uygulaması • Listening and pronunciation Dinleme Etkinlikleri, yabancı hocalar tarafından İngiliz aksanı ile seslendirilmiştir. • Sounds and Songs İngilizce Seslendirme ve Şarkılar, • Interactive Exercise İnteraktif Uygulama Etkinlikleri, • Interactive Quiz İnteraktif testler ve dijital karne sizlere sunulmaktadır. İnteraktif Z-Kitap ile desteklenmiş kitabımızın dijital içeriğine kitap arkasında verilen özel şifreniz ile “e-prettyenglish. com” internet sitesinden kolayca ulaşabilirsiniz. - Akıllı Tahta Uygulamalı
  19,00 ₺
 7. PRETTY ENGLİSH EĞİTİM SETİ-2. SINIF

  PRETTY ENGLİSH -2 Günümüzün en çok konuşulan dili olan İngilizceyi daha kolay öğrenmeniz amacıyla hazırladığımız Pretty English Eğitim Seti, sizlere İngilizce öğrenmede en kolay ve eğlenceli bir model sunmaktadır. “Tam Öğrenme” modeli ile İngilizceyi sıkılmadan, yaparak - yaşayarak öğrenmenin keyfini yaşayacaksınız.

  Normal Fiyat : 55,00 ₺

  Özel Fiyat 22,55 ₺

Yükleniyor ...Daha Fazla ...

   

7 Kayıt